START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH

Hasta Görüşleri

null
Yılmaz D.
Yazılım Geliştirici

Hocam, öncelikle çok teşekkürler sizlerin uygulamış olduğu tedavi yöntemiyle eskisinden daha iyi durumdayım. Aynı zamanda tedavi sürecinden sonra bana uygulamamı önerdiğiniz egzersiz hareketleri de daha çabuk iyileşmemi sağladı. Tedavi sürecinde göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim.

Hilmi Bey’in muayene esnasında sıcak ve güvenilir olduğunu hissettiren karşılaması iyileşme sürecime daha motive başlamam konusunda oldukça önemliydi. Menisküs yüzünden günlük hayatımda oldukça zorlanıyordum. Neredeyse yürüyemeyecek duruma gelmiştim. Fakat Hilmi Bey’in beni düşündüğümden daha çabuk ve güçlü bir şekilde günlük hayatıma döndürmesi karşısında ona ne kadar teşekkür etsem azdır.

null
Canan T.
Emekli
null
Onur A.
Futbolcu

Sayın Hocam, müsabaka esnasında ön çapraz bağlarımın kopması beni oldukça kötü etkilemişti. Yaklaşık 6-­7 ay sahalardan uzak kalacaktım. Kulübümün tavsiyesiyle size muayene olduğum andan itibaren sakatlığımın daha çabuk düzelceğine inandım çünkü bana gösterdiğiniz titiz ve detaylı ilgi beni oldukça umutlandırdı. Ameliyatımın bana başarılı geçtiğini söylediğiniz an tekrar eski günlerime döneceğimi hayal etmeye başladım. Tedavi ve tedavimden sonra uygulamış olduğunuz teknikler sayesinde tahmin ettiğimden çok kısa sürede sahalara döndüm. Bu süreçte bana göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanızdan dolayı sizlere çok teşekkür ederim.